tivoli turizm seyahat             
Bilet Satış: 0212 259 95 51   Tur Satış: 0212 246 49 49
English Russian  
Hakkımızda | Müşteri İlişkileri
Prag Turları, Prag Gezileri, Prag Seyahati, Prag Otelleri, Çek Cumhuriyeti
Prag

Prag Turları, Prag Turu, Prag Gezileri, Prag Otelleri, Prag Uçak Bileti, Vize
Masallar Diyarı Prag

 Şehirler

 

PRAG TURU

1.GÜN         ISTANBUL – PRAG
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Tivoli Turizm kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Çek Havayolları tarifeli seferi ile saat 16:10'de Prag’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından yaklaşık 2.5 saatlik bir yolculuktan sonra Prag'a  varış 17.55. Şehir turu için hareket. Yürüyerek yaptığımız panaromik şehir turumuzda, Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, Eski şehir meydanı, Charles Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otele transfer. Odalara yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelinizde. Arzu eden misafirlerimiz için Vltava nehir turu ile teknede akşam yemeği.

2.GÜN          PRAG
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen konuklarımızla extra olarak düzenlenebilecek olan kaplıcaları ile nam salmış, etrafındaki ormanlarıyla, vadileriyle, içinden geçen incecik akarsuyu ile ağaçlarıyla, termal tesisleri ve binbir çeşit inanılmazgüzellikteki manzaraları ile tam günlük Karlovy Vary turuna katılma imkanı. Öğle yemekli olan bu turumuzda Avrupa’nın en ünlü termal bölgelerinden birinde, muhteşem güzellikteki kasabayı görme ve hediyelik kristal alma fırsatı bulabileceksiniz. Geceleme otelinizde. Arzu eden misafirlerimiz yine extra olarak düzenlenebilecek olan fix menü sınırsız yerli içecek ve dans şovlu Çek Gecesi’ne katılabilirler.

3.GÜN          PRAG
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen konuklarımızla extra olarak düzenlenebilecek olan Çek Tarihinin Prag’dan sonra ikinci önemli kenti Kutna Hora’ya  yarım günlük turumuzda, 13.yy dan itibaren zengin gümüş yataklarıyla bilinen şehirde Aziz Barbara Kilisesi ve Kemikli Kiliseyi ziyaretin ardından öğle yemeğimizi aldıktan sonra  Konopsite Turumuz başlamaktadır. 16.yy'da gothic tarzda inşa edilmis bulunan sato, muhtesem bir doga guzelligine sahiptir. Sik bir orman icersindeki satonun, bir de goteti ve gul bahcesi bulunmaktadır. Şatonun içerisindeki esyalar muhafaza edilmiş olup asansörü bile bulunmaktadır. Frantisek Ferdinand tarafindan avlanmis bulunan hayvanlardan olusan safari bolumu bir hayli ilginctir. Bu iki turumuza yemek dahildir. Akşam Klasik Müzik Konseri izlemek için saat 20.00'de konser salonunda bulunacağız. Geceleme Otelde.   

4.GÜN          PRAG – ISTANBUL
Otelden ayrılış. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından saat 11:45'de yine Çek Havayolları tarifeli seferi ile Istanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından varış 15.10

 Yurtdışı Turlar  Mavi Yolculuk  Yurtiçi Oteller  Fuar Turları  Kiralama

Tel: +90 212 246 49 49 Faks: +90 212 246 66 01
Adres : Şairnigar Sok. Cay Apt. No:78/80 Kat:3 Osmanbey-İstanbul

www.tivoli.com.tr